Witajcie podczas pierwszej edycji Warsaw Track Cup 2019 na stadionie warszawskiego Orła.
Już 8 maja wystartujemy w pierwszym mityngu serii zwodów na bieżni, a tu macie garść podstawowych informacji:
LISTY STARTOWE wraz ze szczegółowym programem minutowym zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej warsawtrackcup.pl na dobę przed startem pierwszej serii Warsaw Track Cup, czyli we wtorek 7 maja o 18:15.
Wejście na miejsce imprezy (stadion Lekkoatletyczny Orzeł Warszawa) znajdować się będzie od strony ulicy Józefa Dwernickiego (współrzędne GPS), tam też można zaparkować samochód lub przy ulicy Podskarbińskiej, a także Siennickiej, gdzie w Hali Sportowej znajdują się przebieralnie i prysznice.
Depozyt zajdziecie na trybunie głównej na wysokości Mety, natomiast toalety w budynku przy mecie.
Kawiarnia to nowoczesny budynek kortów tenisowych na rogu ulic Podskarbińskiej i Chrzanowskiego.
Biegowe przedszkole działać będzie od godziny 18:00 do 21:00.
Aby wystartować na swoim dystansie należy zweryfikować się w biurze zawodów umiejscowionym w czarnym namiocie na końcu ostatniej prostej stadionu, które działać będzie od godziny 17:30.
Należy wypełnić oświadczenie i odebrać numer startowy.
(dla przyspieszenia procesu weryfikacji możecie przynieść wydrukowane i podpisane oświadczenie)
Oświadczenie WTC 8 maja 2019
Oświadczenie NIELETNI WTC 8 maja 2019
Rozgrzewkę możecie przeprowadzić w specjalnej strefie od strony ulicy Józefa Dwernickiego
Pierwszy start to tradycyjnie 3000 m, po 3 seriach wystartują biegi dla Dzieci,(19:10-19:40) Po nich IV i V seria na 3000 m, a następnie 3 serie na 1500 m. ok 20:30 pobiegną 800-set metrowcy. Zawody zamkną starty sztafet 4 x 400 m ok godziny 21:30
Przybliżony program minutowy:
17.30-21.00 Godziny działania Biura Zawodów
18.15 Start I serii na 3000 m
18:35 Seria II na 3000 m
18:52 Seria III na 3000 m
19:10 Starty biegów dzieci i Młodzieży
1. 30 m – 19:10 <2 lat Bieg Bumbala (roczniki 2017 i młodsi – muszą potrafić biegać ;))
2. 60 m – 19:15, 3-4 lata (roczniki 2016 i 2015)
3. 100 m – 19:18, 5-6 lat (roczniki 2014 i 2013)
4. 200 m – 19:21, 7-9 lat (roczniki 2012 – 2010)
5. 400 m – 19:25, 10-12 lat (roczniki 2009 – 2007)
Dekoracje dzieci odbędą się na mecie biegów
19:30 IV seria na 3000 m
19:45 V seria na 3000 m
20:00 Start I serii na 1500 m
20:03 Wręczenie medali dla trzech najszybszych biegaczek i biegaczy na dystansie 3000 m
20:10 Start II serii na 1500 m
20:18 Start III serii na 1500 m
20:25 Start I serii na 800 m
20:26 Wręczenie medali dla trzech najszybszych biegaczek i biegaczy na dystansie 1500 m
20:30 Start II serii na 800 m
20:35 Start III serii na 800 m
20:40 Start VI serii na 800 m
20:45 Start V serii na 800 m
20:50 Start VI serii na 800 m
21:oo Start I serii sztafet 4×400 m
21:10 Start II serii na 4×400 m
21:20 Wręczenie medali dla trzech najszybszych biegaczek i biegaczy na dystansie 800 m i 3 najszybszych sztafet
21.30 Zakończenie imprezy
W czasie trwania imprezy możecie Państwo skorzystać z porad fizjoterapeutycznych udzielanych przez zespół Fizjoperfekt oraz treningowych przy udziale aktualnego v-ce Mistrza Polski w Maratonie Mariusza Giżyńskiego.
Prosimy pięknie uśmiechać się do zdjęci – Ola będzie wszędzie